DeltaChrom™ Manual Injection Kit

39 470  bez DPH

Jednoduché manuální zařízení pro přesné a reprodukovatelné dávkování vzorků v kapalinové chromatografii.

Popis

Jednoduché manuální zařízení pro přesné a reprodukovatelné dávkování vzorků v kapalinové chromatografii. Skládá se z dávkovacího ventilu Rheodyne 7725i, který umožňuje nástřik 1 ul – 5 ml vzorku podle použité dávkovací smyčky. Dále dodávka obsahuje 20 ul dávkovací smyčku, 10 ul stříkačku Hamilton a držák pro upevnění ventilu na čerpadlo nebo detektor.
Existují dva možné režimy nástřiku:
1/ Částečně plněnou smyčkou. V tomto režimu se naplní dávkovací smyčka v poloze LOAD pouze částečně pomocí přesné a kalibrované dávkovací stříkačky a otočením ventilu do polohy INJECT se vzorek vypláchne do kolony. Tento způsob je méně přesný než způsob následující.
2/ Přeplňovanou smyčkou. Přesná, kalibrovaná dávkovací smyčka příslušného objemu se přeplní v poloze LOAD větším objemem vzorku a otočením ventilu do polohy INJECT se nastříkne s velkou přesností vzorek do kolony. Patentované řešení dávkovacího ventilu zajišťuje dávkování vzorku bez přerušení toku mobilní fáze, což má příznivý vliv na chod čerpadel, životnost chromatografických kolon a stabilitu nulové linie detektorů.

 

  • Přesnost dávkování až 0.1%
  • Nepřerušený tok mobilní fáze během dávkování
  • Snadné připojení kapilár k ventilu
  • Automatický start analýzy