Společnost Fortis Technologies, zastoupená v České republice firmou WATREX, uvedla nedávno na trh inovativní HPLC kolony Evosphere® plněné plněporézními monodisperzními částicemi, které nabídnou analytickým laboratořím unikátní možnost separace s vysokým rozlišením a vysokou účinností.

Sorbenty Evosphere® představují revoluční technologii v sortimentu HPLC kolon. Plně porézní a dokonale monodisperzní částice silikagelu poskytují vysoké účinnosti separací s nízkým protitlakem, vysokou zatížitelnost, škálovatelnost a reprodukovatelnost, čímž poskytují dokonalou kombinaci pokročilých vlastností pro náročné analýzy.

Snimek obrazovky 2023 12 12 v 12.59.42

Tato technologie umožňují laboratořím dosahovat lepšího rozlišení a selektivity, což v praxi znamená schopnost laboratoří separovat více sloučenin v kratším časovém úseku a s vyšší citlivostí. Vývoj metod a jejich snadný transfer při přechodu od kapilárních k preparativním metodám se díky Evosphere® sorbentům stává robustnějším a opakovatelnějším. Fortis Technologies s Evosphere® HPLC kolonami posouvá hranice v oblasti chromatografie a přináší laboratořím nové nástroje pro přesné a efektivní analytické procesy.

Jste z této novinky také nadšeni?

© 2024, Copyright WATREX.CZ všechna práva vyhrazena | Web vytvořilo s láskou studio Fresh Mill

Vyberte svou měnu